Badmintonska zveza Slovenije
Ostrovrharjeva 4, 1215 Medvode
elektronska pošta: info@badminton-zveza.si
faks: 01/252-78-02
031/325-194 (sekretar)
http://www.badminton-zveza.si/
PRIJAVE
3. turnirja do 13 let za posameznike in dvojice v sezoni 2022
Organizator: BK Mladost Lendava
Vodstvo turnirja: Miha Horvat (040 596 697)
Vrhovni sodnik: Kaja Bračič
Kraj in čas: Telovadnica DSŠ Lendava,
Kolodvorska ulica 2e,
9220 Lendava
Sobota, 1. oktober 2022, ob 9.30

Prihod v dvorano vsaj 30 minut pred začetkom tekem.
Število fantov: 42
Število deklet: 31

FANTJE
1. Pirnovar David [4903](BK Bit)
2. Podvez Matic [5012](BK Bit)
3. Yixuan Išvan [5179](BK Bit)
4. Zaletel Bor [4904](BK Bit)
5. Jevšek Amadej [5160](BK Branik)
6. Pintar Lan [5068](BK Branik)
7. Radovič Filip [5071](BK Branik)
8. Knez Ogorelec Martin [5027](BK Ljubljana)
9. Plestenjak Bor [4926](BK Ljubljana)
10. Premoša Rok [5042](BK Ljubljana)
11. Srebrnič Martin [4924](BK Ljubljana)
12. Trobec Benjamin [4923](BK Ljubljana)
13. Mašić Din [4732](BK Medvode)
14. Podhraški Urh [5007](BK Medvode)
15. Savić Danilo [5099](BK Medvode)
16. Sešek Naj [4478](BK Medvode)
17. Vidic Ian [4901](BK Medvode)
18. Vodlan Liam [4982](BK Medvode)
19. Horvat Jaka [5150](BK Mladost)
20. Pahor Sven [4810](BK Mladost)
21. Plevel Matjaž [5174](BK Mladost)
22. Somi Tian [5146](BK Mladost)
23. Zupanič Samo [5016](BK Mladost)
24. Okorn Marcel [4892](BK Olimpija)
25. Škof Mihael [2539](BK Pišece)
26. Železnik Urban [5006](BK Mirna)
27. Kajtna Andraž [5176](BK Konex)
28. Kogovšek Patrik [4908](BK Konex)
29. Lev Košir Matic [5177](BK Konex)
30. Primožič Nejc [5178](BK Konex)
31. Trampuž Maks [4634](BK Konex)
32. Kozlar Miha [5017](BK Karizma)
33. Podojsteršek Sven [4882](BK Karizma)
34. Pušnik Dejan [4888](BK Karizma)
35. Pušnik Boštjan [4044](BK Karizma)
36. Gornjec Tristan [4818](ŠD Sele-Vrhe)
37. Novak Lešnik Tjaž [4851](ŠD Sele-Vrhe)
38. Skarlovnik Žan [4843](ŠD Sele-Vrhe)
39. Svečko Aljaž [5162](ŠD Sele-Vrhe)
40. Bregar Tim [4845](BK Mengeš)
41. Topolovec Jan [4951](BK Mengeš)
42. Zabret Žan [5098](BK Mengeš)

DVOJICE FANTJE
1 5068 - Lan Pintar (BK Branik) in 5162 - Aljaž Svečko (ŠD Sele-Vrhe)
2 4851 - Tjaž Novak Lešnik (ŠD Sele-Vrhe) in 5150 - Jaka Horvat (BK Mladost)
3 4951 - Jan Topolovec (BK Mengeš) in 5098 - Žan Zabret (BK Mengeš)
4 5071 - Filip Radovič (BK Branik) in 5160 - Amadej Jevšek (BK Branik)
5 5012 - Matic Podvez (BK Bit) in 5179 - Išvan Yixuan (BK Bit)
6 4982 - Liam Vodlan (BK Medvode) in 5099 - Danilo Savić (BK Medvode)
7 4923 - Benjamin Trobec (BK Ljubljana) in 5006 - Urban Železnik (BK Mirna)
8 5027 - Martin Knez Ogorelec (BK Ljubljana) in 5042 - Rok Premoša (BK Ljubljana)
9 4478 - Naj Sešek (BK Medvode) in 4901 - Ian Vidic (BK Medvode)
10 4924 - Martin Srebrnič (BK Ljubljana) in 4926 - Bor Plestenjak (BK Ljubljana)
11 4044 - Boštjan Pušnik (BK Karizma) in 4882 - Sven Podojsteršek (BK Karizma)
12 4903 - David Pirnovar (BK Bit) in 4904 - Bor Zaletel (BK Bit)
13 4818 - Tristan Gornjec (ŠD Sele-Vrhe) in 4843 - Žan Skarlovnik (ŠD Sele-Vrhe)
14 4810 - Sven Pahor (BK Mladost) in 5174 - Matjaž Plevel (BK Mladost)
15 4888 - Dejan Pušnik (BK Karizma) in 5017 - Miha Kozlar (BK Karizma)
16 4732 - Din Mašić (BK Medvode) in 4845 - Tim Bregar (BK Mengeš)
17 5016 - Samo Zupanič (BK Mladost) in 5146 - Tian Somi (BK Mladost)
DEKLETA
1. Borec Berlak Mimi [5080](BK Branik)
2. Radovič Ema [5072](BK Branik)
3. Žlebnik Zarja [5040](BK Ljubljana)
4. Kadivec Klavdija [5032](BK Medvode)
5. Kušar Zoja [4899](BK Medvode)
6. Milivojević Teodora [4855](BK Medvode)
7. Sketelj Mia [4902](BK Medvode)
8. Strajnar Maja [5154](BK Medvode)
9. Strušnik Tita [5036](BK Medvode)
10. Breznik Pika [5175](BK Mladost)
11. Horvat Naja [4811](BK Mladost)
12. Nemeš Zala [4812](BK Mladost)
13. Oletič Mia [4632](BK Mladost)
14. Soldat Iza [5014](BK Mladost)
15. Utroša Kaja [5145](BK Mladost)
16. Žitek Neža [5015](BK Mladost)
17. Perme Lučka [3421](BK Olimpija)
18. Vidovič Nina [4815](BK Olimpija)
19. Ornik Nina [4978](BK Mirna)
20. Škrlj Pika [4267](BK Mirna)
21. Ahmetović Alma [4870](BK Karizma)
22. Mustafić Ilhana [4883](BK Karizma)
23. Pongrac Kaja [4839](BK Karizma)
24. Večko Sara [4838](BK Karizma)
25. Vrčkovnik Eva [4837](BK Karizma)
26. Hudnik Ema [4844](ŠD Sele-Vrhe)
27. Stropnik Živa [5158](ŠD Sele-Vrhe)
28. Božnik Julija [5011](BK Mengeš)
29. Bregar Sara [4921](BK Mengeš)
30. Felicijan Lea [5047](BK Mengeš)
31. Vrhovnik Mila [5009](BK Mengeš)

DVOJICE DEKLETA
1 5011 - Julija Božnik (BK Mengeš) in 5047 - Lea Felicijan (BK Mengeš)
2 4899 - Zoja Kušar (BK Medvode) in 5032 - Klavdija Kadivec (BK Medvode)
3 4632 - Mia Oletič (BK Mladost) in 4812 - Zala Nemeš (BK Mladost)
4 4855 - Teodora Milivojević (BK Medvode) in 4902 - Mia Sketelj (BK Medvode)
5 4921 - Sara Bregar (BK Mengeš) in 5009 - Mila Vrhovnik (BK Mengeš)
6 4839 - Kaja Pongrac (BK Karizma) in 4883 - Ilhana Mustafić (BK Karizma)
7 5040 - Zarja Žlebnik (BK Ljubljana) in 5175 - Pika Breznik (BK Mladost)
8 3421 - Lučka Perme (BK Olimpija) in 4815 - Nina Vidovič (BK Olimpija)
9 5036 - Tita Strušnik (BK Medvode) in 5154 - Maja Strajnar (BK Medvode)
10 4811 - Naja Horvat (BK Mladost) in 5014 - Iza Soldat (BK Mladost)
11 4837 - Eva Vrčkovnik (BK Karizma) in 4870 - Alma Ahmetović (BK Karizma)
12 4844 - Ema Hudnik (ŠD Sele-Vrhe) in 5158 - Živa Stropnik (ŠD Sele-Vrhe)
13 4267 - Pika Škrlj (BK Mirna) in 4978 - Nina Ornik (BK Mirna)
14 5015 - Neža Žitek (BK Mladost) in 5145 - Kaja Utroša (BK Mladost)

Za vse morebitne pritožbe,pripombe in težave pri prijavah se prosim obrnite na
Boštjan Kodrič, bostjan.kodric@badminton-zveza.si, 040/418 970

Povezava do prijav za uvoz v Excel