Badmintonska zveza Slovenije
Ostrovrharjeva 4, 1215 Medvode
elektronska pošta: info@badminton-zveza.si
faks: 01/252-78-02
031/325-194 (sekretar)
http://www.badminton-zveza.si/
PRIJAVE
2. turnir do 11 let za posameznike in dvojice v sezoni 2023/24
Organizator: BK BIT
Vodstvo turnirja: Tadej Šeme, 041 370 730
Vrhovni sodnik: Šefik Mašić
Kraj in čas: Kraj: BIT Center, Litijska 57, 1000 Ljubljana

Čas: sobota, 16.03.2024, ob 9.30

Prihod v dvorano vsaj 30 minut pred začetkom tekem.
Število fantov: 32
Število deklet: 22

FANTJE
1. Kroflič Karlo [5271](BK Bit)
2. Petrovec Mark [5398](BK Bit)
3. Pirnovar Aleks [5196](BK Bit)
4. Ponikvar Tim [5372](BK Bit)
5. Žnidarič Anže [5013](BK Bit)
6. Kranjc Filip [5073](BK Branik)
7. Štular Lenart [5209](BK Branik)
8. Vute Jaka [5274](BK Branik)
9. Knez Ogorelec Matic [5028](BK Ljubljana)
10. Kamin Erazem [5318](BK Medvode)
11. Kvas Ažbe [5319](BK Medvode)
12. Simončič Tim [5109](BK Medvode)
13. Horvat Jaka [5150](BK Mladost)
14. Torma Rok [5267](BK Mladost)
15. Zupanič Samo [5016](BK Mladost)
16. Borde Marceau [5273](BK Olimpija)
17. Kadunc Bartimaj [5321](BK Olimpija)
18. Lah Tino [5113](BK Olimpija)
19. Perme Simon [5115](BK Olimpija)
20. Prosen Bine [5264](BK Olimpija)
21. Golob Nik [5289](BK Mirna)
22. Hribar Lan [5315](BK Mirna)
23. Skerbiš Maks [5317](BK Mirna)
24. Pušnik Gašper [5148](BK Konex)
25. Šlemic Anže [5370](BK Konex)
26. Kaker Oskar [5094](BK Karizma)
27. Klemenčič Mathias [5290](ŠD Sele-Vrhe)
28. Mustafić Taib [5104](ŠD Sele-Vrhe)
29. Delagić Evan [5088](BK Mengeš)
30. Mahkovec Cene [5219](BK Mengeš)
31. Pogačar Mark [5183](BK Mengeš)
32. Primožič Bine [5269](BK Mengeš)
DEKLETA
1. Bajt Zoja [5190](BK Bit)
2. Berdajs Asja [5189](BK Bit)
3. Burgar Follador Amelie [5396](BK Bit)
4. Ponikvar Viva [5397](BK Bit)
5. Zupančič Liza [5399](BK Bit)
6. Krulc Maruša [5276](BK Branik)
7. Pintar Ajda [5069](BK Branik)
8. Glavina Maja [5393](BK Medvode)
9. Pavčič Kim [5263](BK Medvode)
10. Horvat Mia [5364](BK Mladost)
11. Jambrovič Iris [5266](BK Mladost)
12. Szőke Melani [5365](BK Mladost)
13. Varga Zara [5363](BK Mladost)
14. Sabo Nika [5362](BK Olimpija)
15. Sedej Pija [5192](BK Olimpija)
16. Žužek Maruša [5371](BK Olimpija)
17. Legiša Pia [5122](BK Konex)
18. Rebernik Ema [5117](BK Konex)
19. Duler Lia [5336](BK Karizma)
20. Potočnik Nuša [5366](BK Karizma)
21. Štalekar Naja [5185](ŠD Sele-Vrhe)
22. Krizmanić Pia [5010](BK Mengeš)

MEŠANE DVOJICE
1 5185 - Naja Štalekar (ŠD Sele-Vrhe) in 5104 - Taib Mustafić (ŠD Sele-Vrhe)
2 5336 - Lia Duler (BK Karizma) in 5094 - Oskar Kaker (BK Karizma)
3 5073 - Filip Kranjc (BK Branik) in 5069 - Ajda Pintar (BK Branik)
4 5274 - Jaka Vute (BK Branik) in brez soigralke
5 5209 - Lenart Štular (BK Branik) in 5276 - Maruša Krulc (BK Branik)
6 5016 - Samo Zupanič (BK Mladost) in 5364 - Mia Horvat (BK Mladost)
7 5150 - Jaka Horvat (BK Mladost) in 5363 - Zara Varga (BK Mladost)
8 5267 - Rok Torma (BK Mladost) in 5365 - Melani Szőke (BK Mladost)
9 5183 - Mark Pogačar (BK Mengeš) in 5010 - Pia Krizmanić (BK Mengeš)
10 5219 - Cene Mahkovec (BK Mengeš) in brez soigralke
11 5088 - Evan Delagić (BK Mengeš) in brez soigralke
12 5269 - Bine Primožič (BK Mengeš) in brez soigralke
13 5289 - Nik Golob (BK Mirna) in brez soigralke
14 5317 - Maks Skerbiš (BK Mirna) in brez soigralke
15 5315 - Lan Hribar (BK Mirna) in brez soigralke
16 5115 - Simon Perme (BK Olimpija) in 5192 - Pija Sedej (BK Olimpija)
17 5148 - Gašper Pušnik (BK Konex) in 5117 - Ema Rebernik (BK Konex)
18 5028 - Matic Knez Ogorelec (BK Ljubljana) in 5122 - Pia Legiša (BK Konex)
19 5189 - Asja Berdajs (BK Bit) in 5013 - Anže Žnidarič (BK Bit)
20 5397 - Viva Ponikvar (BK Bit) in 5372 - Tim Ponikvar (BK Bit)
21 5396 - Amelie Burgar Follador (BK Bit) in 5398 - Mark Petrovec (BK Bit)
22 5190 - Zoja Bajt (BK Bit) in 5196 - Aleks Pirnovar (BK Bit)

Za vse morebitne pritožbe,pripombe in težave pri prijavah se prosim obrnite na
Matic Ivančič, ivancic.matic@gmail.com, 051 257 537.

Povezava do prijav za uvoz v Excel